Vaše cesta k harmonickému vyvážení těla a duše


Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně wellness pobytů

V případě, že jste nenašli odpověď na Vaši otázku, tak se prosím neváhejte na nás obrátit. Kontaktní informace


Otázky a odpovědi

Proč rezervovat u nás?

U nás rezervujete přímo u zdroje. Tedy v hotelu. Není zde žádný prostředník. Proto můžeme zaručit výhodnou cenu a ihned prověřit volnou kapacitu popřípadě navrhnout vhodnou alternativu.

 

—————

Chci věnovat dárkový poukaz, ale nevím přesný termín čerpání.

Nevadí. Zašleme Vám podklady nutné k provedení převodu částky na dotyčný hotel, který vystaví dárkový poukaz s otevřenou platností, po kterou je výhodná cena platná. Obdarovaní se následně spojí s recepcí hotelu a domluví si volný termín, v kterém by chtěli poukaz uplatnit.

 

—————

Jak je to s placením?

Platba probíhá vždy mezi vámi a daným hotelem, který jste si vybrali. Nikdy se tedy nemůže stát, že byste přijeli do hotelu a tam vám bylo oznámeno, že nemůžete být ubytováni, protože cestovní kancelář nebo agentura neuhradila Vás pobyt.

 

—————

Co se stane, když odešlu formulář?

Vyplněním formuláře odešlete nezávaznou poptávku rezervace. Formulář obdrží zodpovědná osoba z daného hotelu, která prověří dostupnost Vámi poptávaného termínu. V případě, že jsou pokoje k dispozici, tak obdržíte detailní informace potřebné k uskutečnění závazné rezervace. Pokud je termín již obsazen, bude Vám nabídnut nejbližší volný termín.

—————